Horoskop tygodniowy

Lew

Lew23 lipca – 23 sierpnia

Horoskop z kart tarota

Jeśli chodzi o Twój związek, może zawisnąć na włosku, będą poważne nieporozumienia i musisz bardzo uważać, żeby nie doszło do zerwania. Uważaj też w sprawach finansowych, jest tak, że przez jeden nierozsądny ruch możesz coś stracić, lepiej jak zostaniesz w tej sytuacji, w jakiej jesteś i przestaniesz kombinować.

Horoskop anielski

Od jakiegoś czasu gromadzą się w twoim życiu różne nowe pomysły, idee, zaczątki nowych przedsięwzięć czy chęć robienia rzeczy inaczej. Teraz ich energia będzie tak skomasowana, że wreszcie odważysz się ruszyć z miejsca. Uwolnij się od starych strachów i zależności. Anioły pomogą ci zrozumieć, że strachy te są tylko iluzją i manipulacją twojego ego.

Weź głęboki oddech i ruszaj do działania! Nie ważne jaki będzie rezultat tego działania, ważne, że twój świat się zacznie zmieniać i będziesz świadkiem i uczestnikiem odkrywczych działań i nowych, pozytywnych wydarzeń. Każdy krok przybliży cię do celu. Każdy krok da ci satysfakcję i pozwoli odczuwać zadowolenie z siebie. Każdy krok to nowe perspektywy i niezastąpione doświadczenia. Więc – do przodu! 

Jeśli chcesz co tydzień
otrzymywać horoskop dla tego znaku
zodiaku, wpisz poniżej swój adres email:

Zobacz produkty, które ostatnio dodaliśmy do Meksykanki

Mała fajka peruwiańska

Mała fajka peruwiańska

Cena: 12,00 zł,

Tygrysie oko z Meksyku

Tygrysie oko z Meksyku

Cena: 8,00 zł,

Kalcyt złoty z Meksyku

Kalcyt złoty z Meksyku

Cena: 8,00 zł,

Zobacz więcej