Horoskop tygodniowy

Lew

Lew23 lipca – 23 sierpnia

Horoskop z kart tarota

Jeśli ktoś Cię zrani, nie szukaj ukojenia w zemście, to nie ma sensu. Zaakceptuj chwilowy ból, a potem pójdź dalej swoją drogę. Wiąż się z ludźmi, którzy Cię kochają i cenią, szukaj wspierającego towarzystwa i miłej atmosfery. Nie wplątuj się w sytuacje, które od razu wydają się podejrzane.

Horoskop anielski

Teraz nadchodzi czas na zastanowienie się i podjęcie pewnych decyzji. Mianowicie: Co jest dla ciebie ważne? Co jest priorytetem? Nie możesz myśleć, że wszystko jest ważne i próbować jednocześnie poruszać się w różnych kierunkach. Dzieci, praca, pieniądze, zakup mieszkania, miejsce pracy, relacja partnerska, życie towarzyskie, seks, spełnienie zawodowe, świadomość, że pomagasz innym?

Musisz wiedzieć co jest ważniejsze od innych rzeczy, co jest mało ważne. Wtedy odetchniesz, a poszczególne elementy codziennego życia pomogą ci kroczyć w zaplanowaną stronę.

Jeśli już kiedyś myślałaś nad swoimi priorytetami, może teraz jest czas na sprawdzenie, czy są one dalej aktualne. Takie krótkie sprawdzenie autopilota – czy prowadzi cię w pożądanym kierunku. 

Jeśli chcesz co tydzień
otrzymywać horoskop dla tego znaku
zodiaku, wpisz poniżej swój adres email:

Zobacz produkty, które ostatnio dodaliśmy do Meksykanki

Zobacz więcej