Obsydian pajęczynowy "araña" - kamień z Meksyku (200 g)

Detale produktu
  • szerokość 3 cm, długość 9 cm, wysokość 8 cm, waga 200 g
  • Meksyk
  • 01760007
  • 125,00 zł
  • Dodaj do przechowalni Poleć znajomemu

Opis:

          Kamień obsydian pajęczynowy, naturalny kawałek skały obsydianowej. Kamień jest kanciasty i ma nieregularne brzegi, jest wycięty przez kamieniarza z większej bryły, spód i tył jest płaski.

          Obsydian pajęczynowy to zupełnie nowa odmiana obsydianu, pojawiła się w ostatnim czasie. Mówi się, że energia świata zmienia się, w związku z tym nawet w starych kopalniach pojawiają się nowe kamienie, obsydian pajęczynowy jest jednym z nich. Ma jaśniejszą barwę od czarnego obsydianu, jest w kolorze wpadającym w szarość lub zieleń. Na powierzchni występują żyłki tworzące delikatne wzory przypominające nitki pajęczej sieci, stąd nazwa.
          Jak każdy obsydian, ten kamień może być używany do medytacji i wglądu w siebie, głębokiej introspekcji. Obsydian ma energię ugruntowującą, dając bezpieczną bazę do rozwoju duchowego. Obsydian pajęczynowy ujawnia głębokie wzorce emocjonalne i ukryte fakty, aby można było skutecznie się z nimi zmierzyć dla własnego szczęścia i rozwoju. Łagodzi zmiany nastroju i depresyjne myśli, dodaje wewnętrznej siły w chwilach kiedy to naprawdę jest potrzebne.

Zobacz również:

Serce z obsydianu tęczowego

Serce z obsydianu tęczowego

Cena: 130,00 zł,