Obsydian czarny z Meksyku - duży okaz 750 g

Detale produktu
  • długość 12 cm, szerokość 9 cm, wysokość 8 cm, waga 750 g
  • Teotihuacan - miejsce mocy w Meksyku
  • 00510002
  • 279,00 zł
  • Dodaj do przechowalni Poleć znajomemu

Opis:

          Okaz obsydianu czarnego dużej wielkości. Kamień pochodzi z Meksyku, jest częściowo czarny błyszczący, a częściowo matowo szary. Wielkość odpowiednia do postawienia na biurku, na parapecie, na półce.

          Właściwości ochronne obsydianu – ochrona przed zawiścią, „złym spojrzeniem” i przed pechem. Obsydian ma doskonałe właściwości ochronne. Będzie chronił Ciebie, Twoją rodzinę, dom, firmę przed negatywnymi myślami innych ludzi, przed zawiścią i przed różnego rodzaju negatywnymi wibracjami – zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz (np. własne negatywne myśli, niechęć pracowników, niesnaski w rodzinie). Obsydian chroni przed pechem.
          Ochrona dla Twojej rodziny, Twojego domu albo firmy – Ustaw kawałek skały obsydianowej, kulę obsydianową lub inną rzecz z obsydianu gdzieś w centrum swojego pokoju, domu lub firmy. Ochrona dla Ciebie - dobrze jest nosić przy sobie jakiś niewielki kawałek obsydianu lub mały wyrób – np. wisiorek z sercem z obsydianu lub breloczek. Rzecz jest niewielka, ale masz przecież kontakt z energią obsydianu. 
          Obsydian wzmacnia aurę i ciało energetyczne. Nie tylko daje ochronę przed negatywnymi energiami, ale też pomaga przetwarzać je na energie pozytywne. Obsydian chroni przed emocjonalnym wykorzystaniem przez innych ludzi i wspiera w czasie gdy presja z zewnątrz jest trudna do zniesienia. Obsydian jest świetnym kamieniem dla ludzi delikatnych, wrażliwych i czułych. Pomaga im w zachowaniu niezależności energetycznej, pozwala im być sobą, nie pozwala na to by inni ludzie nami manipulowali i kontrolowali. Obsydian zapobiega „drenowaniu” naszej energii przez innych ludzi. 
          Obsydian jest kamieniem wspierającym rozwój duchowy. Obsydian pomaga zaakceptować swój wygląd i siebie takim jakim się jest. Pomaga zwalczać negatywne myśli na temat siebie i innych. Obsydian pomaga pamiętać i zrozumieć sny. Czarny obsydian jest kamieniem mającym ogromne znaczenie i dającym ogromną pomoc w rozwoju duchowym. Pozwala na zobaczenia i zrozumienie jakie myśli i wzorce naszego zachowania nam nie służą, działają przeciw naszemu szczęściu. Czarny obsydian pozwala na wzniesienie się ponad własne ego, ponad ograniczenia umysłu i ciała fizycznego na drodze do prawdziwej wolności. 

Zobacz również:

Kalcyt złoty z Meksyku

Kalcyt złoty z Meksyku

Cena: 8,00 zł,