Obsydian pajęczynowy "araña" - okaz z Meksyku (250 g)

Detale produktu
  • szerokość 5 cm, długość 7 cm, wysokość 5 cm, waga 250 g
  • Meksyk
  • 00900008
  • 108,00 zł
  • Dodaj do przechowalni Poleć znajomemu

Opis:

          Kamień obsydian pajęczynowy, naturalny kawałek skały obsydianowej. Spód jest płaski, ponieważ kamień został wycięty przez kamieniarza z większego kawałka skały.

          Obsydian pajęczynowy to zupełnie nowa odmiana obsydianu, pojawiła się w ostatnim czasie. Mówi się, że energia świata zmienia się, w związku z tym nawet w starych kopalniach pojawiają się nowe kamienie, obsydian pajęczynowy jest jednym z nich. Ma jaśniejszą barwę od czarnego obsydianu, jest w kolorze wpadającym w szarość lub zieleń. Na powierzchni występują żyłki tworzące delikatne wzory przypominające nitki pajęczej sieci, stąd nazwa.
          Jak każdy obsydian, ten kamień może być używany do medytacji i wglądu w siebie, głębokiej introspekcji. Obsydian ma energię ugruntowującą, dając bezpieczną bazę do rozwoju duchowego. Obsydian pajęczynowy ujawnia głębokie wzorce emocjonalne i ukryte fakty, aby można było skutecznie się z nimi zmierzyć dla własnego szczęścia i rozwoju. Łagodzi zmiany nastroju i depresyjne myśli, dodaje wewnętrznej siły w chwilach kiedy to naprawdę jest potrzebne.

Zobacz również:

Motyl z czarnego obsydianu

Motyl z czarnego obsydianu

Cena: 69,00 zł,